انتخاب امن – سوالات خواستگاری و شناخت کیس ازدواجی

0 141

به درخواست کاربران عزیزم در بخش vip مبحثی رو آماده کردم که مربوط به دوران شناخت برای ازدواج به شمار میاد! همون سوالات خواستگاری و حتی چیزهای بیشتر! انتخاب امن در واقع سلسله گفتارها برای شناخت در ازدواج به شمار میاد. در واقع در این بخش قصد دارم به تو کمک کنم تا بدونی برای زندگی آینده ات لازمه چی رو از طرف مقابلت بدونی و چطور به این شناخت ها برسی. مجموعه سوالات رو با کمک یکی از همکاران عزیز آماده کردم ولی توضیحات کاملا شخصی و لایف کوچینگانه است!

بنظرم رسید که مهم ترین سوالاتی که می تونه نقش اساسی در آینده درست یک رابطه داشته باشه رو اینجا بنویسم. در موردش کمی بحث کنیم.

سلسه مباحث رو با تگ انتخاب امن تنظیم میکنم.

عزیزانی که به دنبال شناخت پسر یا شناخت دختر در جلسات خواستگاری هستند می تونن با کمک این مباحث خیلی خوب و راحت به شناخت کافی برسند.

اما دو سوال به وجود میاد:

سوال ۱: اگر در حال حاضر در حال شناخت پسری نباشم چطور از این مطالب مهم استفاده کنم؟

بسیار عالی. اگر در حال شناخت پسری یا دختری نیستی ولی فکر می کنی این محتوا در آینده به دردت می خوره توصیه من اینه که:

یک دفتر ۲۰۰ برگ تهیه کنی و هر صفحه رو به یکی از سوالات اختصاص بدی. من هر هفته سعی می کنم به یک یا دو سوال بپردازم و نکته های لازم رو ارائه کنم. ان شالله به مرور بعد از جمع شدن کل مطالب تو یه جزوه بزرگ داری که می تونی برای شناخت حسابی روش حساب کنی.

 

سوال ۲: اگر در حال شناخت پسر یا دختری باشم چطور می تونم سوالات رو فورا در اختیار بگیرم؟

در این باره با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

سوالات خواستگاری و شناخت کیس ازدواجی

سوال ۳: موضوعات انتخاب امن و سوالات خواستگاری چیه؟

در کل هر چیزی که لازمه تا یک زوج بتونن خیلی خوب همدیگه رو بشناسن! وارد حواشی ها و چیزهای غیر مهم نشن و بتونن از فرصت شون استفاده کنن تا به نتایج عالی برسند. من حتی سعی می کنم به مواردی بپردازم که شاید اصلا از نظر تو ربطی به شناخت ازدواج نداره ولی از نظر من داره 🙂 .

 

سوال ۴:‌آیا این مطالب جایگزین مشاوره برای ازدواج است؟

قطعا خیر. مشاوره برای ازدواج در واقع روی جواب هایی کار می کند که شما در شناخت یک دیگر به دست می آورید. این سوالات به شما کمک می کند تا در شناخت همدیگر دقیق تر شوید و مسیر مشاوره تان را کوتاه تر و موثر تر کنید. شما لازم است که حتی در مورد نحوه شناخت همدیگر با مشاور صحبت کنید. البته که مشاوره ازدواج به ابعاد مختلف زندگی شما می پردازد و ریسک ازدواج و خیلی موارد دیگر را بر اساس همین شناخت ها برای تان مشخص می کند. توصیه من این است که در کنار شناخت از طریق این سوالات حتما یک مشاور برجسته و حاذق و حرفه ای و البته کد دار انتخاب کنید و به اتفاق هم از نظرات وی بهره مند شوید.

 

برای مشاهده تمام محتوای مربوط به انتخاب امن از کدام لینک اقدام کنم ؟

به زودی لینک مربوطه در این قسمت قرار داده می شود.

 

سوالات خواستگاری و آگاهی های این پلن برای شناخت دختر است یا پسر؟

عجب سوالی! خب مشخصه که برای هر دو قشر مناسب می باشد. هرجا نیاز به بیان یک سری اختصاص ها و نکات مخصوص پسر یا دختر باشد، لحاظ می شود.

 

برای ثبت نام در بخش vip برای مشاهده محتوای امن چکار کنم؟‌

برای این که وارد صفحه ثبت نام vip شوید و از محتواهای مختلف و ويژه این پلن استفاده کنی می‌تونی از اینجا ? شروع کنی ( متشکرم ).

 

آیا سوال دیگری دارید؟ در بخش نظرات بنویسید.

منبع منبع طراحی بنر منبع عکس
ممکن است به این مطالب علاقه داشته باشید
پاسخ دهید

Your email address will not be published.