بجای التماس کردن شاد باش و به آرزوهایت برس

0 211

پیدا کردن شغل با شادی هم امکان پذیره چون تجربه امروز که یک تجربه واقعیه داره این قضیه رو خیلی شیرین به تو نشون میده و بهت خط میده که چطور می تونی به آرزوهات برسی. در راستای پژوهش هایی که همیشه دارم بزرگترین آموزه ای که داشته ام این است که برای این که به خواسته هایت برسی قبل از هر چیزی شاد و آرام باش! در بین داستان هایی که درباره قانون جذب نشر داده شده بود بالخره یک داستان را پیدا کردم که مستقیم به این آگاهی بزرگ اشاره دارد.  با هم داستان خانم سام را بخوانیم که از آستین در تگزاس، تجربه اش را در سایت راندا برن نوشته و من به زبان خودمون اون رو برات شرحش میدم.

پیدا کردن شغل با شادی در تجربه خانوم سام

سام خانومی است خانه دار و شاغل که مادر فرزند است و پیانو رو خوب بلده! و عکاسی رو حرفه ای انجام میده!

خانوم سام در شرکتی کار میکرده و متوجه میشه که اول سال نو! که فکر میکنم منظورش همین امسال بوده (‌۲۰۲۳ ) مدیر شرکت قرار داد ایشون رو تمدید نمی کنه!

تنها توصیه ای که بهش میکنن اینه که برو بشین تو خونه ات و مدام ایملت رو چک کن! شاید فرجی بشه!

و این خانوم با توجه به این که مادر فرزند بوده و باید مخارجشون رو تامین میکرده! دچار نگرانی های زیادی میشه.

در نهایت رها می کنه و شروع می کنه با مطالعه آموزه های قانون جذب زندگی اش رو از سر میگیره. از نظر خودش قانون جذب و تکنیک هاش یعنی شاد باش و خوشحال باش و منتظر باش!

همون ایام از فردی که شش سال بوده و آشنا باهم بودن ولی ارتباطی با هم نداشتن پیامی میرسه که برای یه پروژه عکاسی کوتاه مدت ‌( مثلا شاید یکی دو ورزه! ) ازش دعوت می کنه و خب قبول می کنه! با عشق میره این کار رو انجام میده و در نهایت با استفاده از تکنیک های راز تصمیم میگیره که رها کنه و شاد باشه!

پیدا کردن شغل با شادی

پیدا کردن شغل با شادی اینجوری ممکنه

به قول خودش! بی خیال اخبار گوش دادن میشه و فقط برنامه های طنز رو نگاه می کرده و یک شغل رویایی (‌که نزدیک خودش باشه و مصاحبه نیاز نداشته باشه ) برای خودش تجسم می کنه و شروع می کنه برای اون شکرگزاری کردن! در ادامه شروع می کنه رزومه اش رو در این ۲ هفته بروز رسانی می کنه ولی هیچ جا ارسالش نمی کنه! در آستانه ارسال رزومه اش برای شرکت های مختلف متوجه میشه که دوستش برای شرکتش که در حوالی خونه سام خانوم بوده دنبال نیرو میگشته! و این جوری میشه که در عرض ۲۰ دقیقه با تماس گرفتن با دوستش برای اون شغل استخدام میشه! یک استخدام در شغل دلخواهش در نزدیکی محل زندگیش و البته بدون نیاز به مصاحبه!

جالب بود نه؟‌

حالا تو می تونی تکنیک ها و الگوهای خانم سام رو استخراج کنی و خودت بکار بگیری تا بتونی به زندگی دلخواهت برسی؟

توصیه میکنم داستان های بیشتری از قانون جذب رو  از اینجا ? بخون ( متشکرم ) و با ترکیب راهکارهای موفقیت این افراد به آرزوهایت برس.

منبع منبع عکس
ممکن است به این مطالب علاقه داشته باشید
پاسخ دهید

Your email address will not be published.