۵ ویژگی زن برای ماندن مرد در زندگی و رابطه او

0 111

صحبت از ماندن مرد در زندگی شده و میخوام یه سری نکته مهم بگم. اگر تصمیم داری مرد زندگی و همسرت را پابند خانه و رابطه با خودت کنی تو مقدس ترین تلاش را انجام می دهی چون در حال محافظت از حریم پاک خانه ات هستی. اما در میان چیزهایی که تا کنون گفته ام تا یک مرد را به خودت جذب کنی و صمیمیت ایجاد کنی مهم تر از هر چیز ماندگاری او در زندگی و رابطه است. چیزی که همه زن ها می خواهند. این تکیه گاه نباید وا بره و همه مون دوست داریم مرد زندگی مون و همسرمون با پای خودش توی زندگی بمونه.

راستش پای مرد ها رو نمیشه بست ولی خب میشه قلبشون رو راضی به موندن کرد اگر و تنها اگر قلبش به مغزش دستور بده که « این زن با ارزشه! پس محکم بگیرش!! »

امروز میخوام یه جمله بزرگ بهت بگم :

مرد تو شاید جذب چهره و تیپ و کلاست بشه! خب این خیلی خوبه ولی چیزی که موجب میشه اون بمونه تو این زندگی !!!!! چیزای سختی نیست و من در ادامه این پست برای اعضای محترم طلایی توضیح میدم. 

خوشحالم که میتونم بگم دنیا بر اساس عدالت تنظیم شده و چیزی که همه زن ها میخوان ماندگاری رابطه شون هست و چیزی که اغلب زن ها فکر می کنن اینه که :

فلانی خوشگل تره پس تو زندگیش موفق تره!

اتفاقا این جمله اشتباهه.

طی تجربیاتی که من در پژوهش هام داشتم به این رسیدم که اتفاقا پاداش ها و ماندن ها دقیقا سر چیزهایی هست که همه می تونن بر سرش رقابت کنند و کاملا اکتسابی است! مثل اخلاق و منش و غیره.

و اون چه که انتسابی هست (‌چهره - خانواده - محل تولد و .. )  اعتباری بهش نیست مگر این که با چیزهای اکتسابی زینت داده بشه.

در حد ملاصدرا حرف زدم گمونم :)‌

خب بریم سراغ اصل درس تا مفهوم جملاتم رو بفهمی.

آشنایی با بخش عضویت طلایی +‌ثبت نام

عناوین محتوای طلایی تا به امروز + لینک ورود

منبع عکس

برای نمایش ادامه محتوا لطفا ثبت نام کنید.

ثبت نام حساب جدید

ممکن است به این مطالب علاقه داشته باشید