3 علت فوران احساسات دختران بعد از جدایی

0 558

دختری بسیار معصوم،? و البته ساده دل❣️، به دلیل بی سیاستی در رابطه، در کوتاه مدت، دراولین دیدار ، رابطه جنسی برقرار کرده،? با بی سیاستی های دیگر، پسر را از خود رانده ( شاید هم پسر خودش بیخیال شده باشد چون به هدفش رسیده )
حالا دچار دلتنگی های شدید و آسیب رسان شده. ?اما علت این امر را در او با 3 علت بررسی کردم که شاید تو هم بدانی جلوی خیلی از مسائل را خواهی گرفت:

?پاسخ من به این دوست:
علت این همه دلتنگی شما، 3 تا چیزه :
1️⃣ شخصیت به شدت احساساتی ( احتمالا خلا عاطفی داری )
2️⃣ رابطه منشوری که بین تون رخ داده ( بخاطر هورمون های بی رحمی که فقط توی بدن دختر ترشح میشه و وابسته میکنه و در مرد هیچ تغییری رخ نمی ده )
3️⃣ این فاصله گرفتن ایشون از شما که یک علاقه و عشق کاذب ایجاد کرده.

جدایی سخت دختران
حالا راه حل های هر کدوم از این ها:

1️⃣ زوم کردن روی شخصیت خودت و ارتقای خودت از نظر خود دوستی و عزت نفس و بی نیازی به عواطف دیگران

2️⃣ هیچ وقت رابطه منشوری نکن مگر بعد از ازدواج تا این اسیری ها نداشته باشی. با ورزش کردن و فعالیت های لذت بخش سعی کن این مساله رو کم کم کاور کنی. هورمون های جدید باید پخش شه در جهت و تمرکز چیزهای جدید در زندگیت که دوستشون داری. توی افتاب هم بشین روزی 1 ساعت تا از این نعمت هم استفاده کنی و افسردگی ات کاهش پیدا کنه و هورمون های سالم ترشح شه

3️⃣ فاصله گرفتن ایشون، هم به این موضوع فقط فکر کن که این عشق کوتاه هست این سختی ها گذراست و نگران نباش و دلتنگی هات رو قورت نده و فکر نکن همیشه اینطور خواهی موند. 40 روز دیگه خیلی حالت بهتر از امروزه . اگر به تمام حرفای من گوش کنی.

 

منبع عکس: storymaps

ممکن است به این مطالب علاقه داشته باشید
پاسخ دهید

Your email address will not be published.