داستان توسعه و رونق کسب و کار با قانون جذب

0 91

قانون جذب از اون دسته قانون هایی هست که اگر فرمولش رو درست یاد بگیری میشه برای هر چیزی ازش استفاده کرد. اصلا بنظرم این قانون عدالته! یعنی دنیا چیز بی دلیل به کسی نمیده و خب این هم ناشی از ریاضی حاکم بر خلقته. ریاضی هم یعنی نظم و حکمت! غیر از اینه؟ امروز در مورد رونق کسب و کار با قانون جذب کمی حرف میزنیم.

میخوام داستان پسرکی به نام دواین رو برات بگم که تونست از طریق قانون جذب و تمرین های واقعی یه تحول خوب توی کسب و کارش ایجاد کنه.

باهم داستان این پسرک پنسیلوانیایی رو بخونیم.

 

اولین شرط تجلی هر چیز خواستن و تغییر است

خب همه از قانون جذب استفاده می کنند تا زندگی شون رو عوض کنن و به چیزهای بهتری برسند.

دواین اینطوری داستانش رو شروع کرد که:

من هم مثل خیلی های دیگه فیلم راز رو دیدم که توی این فیلم اصول اولیه و تجربه های جذاب از قانون جذب رو بیان می کردن ( البته من به عنوان یه پژوهشگر و لایف کوچ بگم که این فیلم نواقصی هم داره و اگر تو هم صرفا با دیدن این فیلم فکر کردی که به هرچی فکر کنی می رسی و نرسیدی کاملا حق داری. فعلا این داستان رو کامل بخون آخرش سعی میکنم ابهامت رو برطرف کنم. مرسی )‌

خلاصه کنم که من این فیلم رو دیدم و تصمیم گرفتم نسبت به زندگی  خودم متعهد تر باشم و یه کارایی برای زندگی و توسعه اش و اصلا این که چی داشته باشم و نداشته باشم کارهایی کنم و از قانون جذب هم خیلی کمک بگیرم.

اولین قدم این بود که ببینم دلم چه زندگی رو میخواد و البته اون جوری زندگی کنم. (‌اصلی که توی قانون جذب بهش پرداخته میشه )

تجسم زندگی دلخواهم رو شروع کردم. و معجزه ها هم شروع به پیدا شدن کردند.

رونق کسب و کار با قانون جذب

اولین کار کاینات الهام به من برای یک تماس بود

اولین کاری که کاینات بعد از شروع تجسم من کرد این بود که یه روز بهم الهام کرد که بلند شو و به همکار قدیمی ات زنگ بزن! اینجا اولین قدم کاینات برای رونق کسب و کار با قانون جذب برای من بود.

من با این مرد تماس گرفتم و به طور جالبی یه همکاری عالی بین مون شکل گرفت.

این فرد تا حالا بهترین منتور زندگی من بوده و کاری هم که الان می خواستم باهاش شروع کنم بی ربط به سبک زندگی الانم نبود.

پس من شروع کردم در مورد قانون جذب و کلا راز خلقت با همکارم حرف زدم.

اونم رفت و فیلم راز رو تهیه کرد و نگاه کرد و حالا اونم مثل من معتقده به این قانون و هر دو تصمیم گرفتیم از این قانون برای توسعه کسب و کار و مشتری هامون استفاده کنیم.

به طور جالبی مشتری ها شروع به زیاد شدن کردن و نکته جالب تر هم این که اصلا این مشتری ها از جاهایی سر و کله شون پیدا می شد که ما اصلا پلن تبلیغاتی برای ان قسمت ها نداشتیم. این یعنی راز داشت کارش رو میکرد.

 

استفاده از قانون جذب برای رشد کسب و کار

بعد از این که نتایج واقعی استفاده از این تکنیک ها رو روی مشتری هامون دیدیم تصمیم گرفتیم برای توسعه کسب و کارمون بیشتر از این قانون استفاده کنیم و همه چی جوری جفت و جور شده که قراره تا پایان سال ۲ آکادمی دیگه هم راه بندازیم.

فوق العاده است نه ؟

اما داستان جالب تر شد !!

 

قانون جذب من را به مجموعه دیگری جذب کرد

جالب تر این که حدود ۳۰ روز پیش خانمی که یک تهیه کننده تلویزیونی هست و با راز هم آشناست و یه شوی تلویزیونی هم اجرا کرده با سرچ کردن گوگل من رو در لاین اول گوگل دیده بود و به ما وصل شد تا بتونیم ما هم یک برنامه تلویزیونی داشته باشیم!! و حالا روی این هم داریم کار می کنیم.

او از قبل با این قانون آشنا شده بود و برای جذب من ازش استفاده کرده بود و دنیا نیز به او بهترین پاسخ را داده بود!! بله .. من رو بهش نشون داد.

دنیا واقعا برای آنچه که ما میخواهیم ساخته شده است.

 

چرا راز برای خیلی ها جواب نمیده

طبق تجربه خودم و چیزهایی که در اطرافم دیدم و البته مدت ها مثل تو فکر می کردم که این قانون انگار همیشه واقعی نیست یا حتی برای نور چشمی ها خودش رو نشون میده.

اما وقتی کمی بیشتر در این باره بررسی کردم متوجه شدم که اگر بخواهی صرفا با دیدن فیلم راز یا خوندن کتاب راز به هدفت برسی چندان این اتفاق به کاملی و خوبی و سرعت رخ نمیده.

نواقصی که برای قانون جذب توی این برنامه راز وجود داره موجب شده که ما نا امید بشیم

به همین خاطر ۴ فایل صوتی ضبط کردم تا در این باره خیلی چیزها رو بهت بگم و دیدگاهت رو شفاف تر کنم.

اگر دوست داری این برداشت های من رو در مورد قانون جذب و این که چرا نمیشه و نشد و چطور باید باشه رو گوش کنی این لینک رو کلیک کن و ضمن خوندن مطالب اولیه در انتها ۴ فایل رو گوش کن.

مرسی ازت

تجربه دواین از پنسیلوانیا

منبع عکس

ممکن است به این مطالب علاقه داشته باشید
پاسخ دهید

Your email address will not be published.