پرسش و پاسخ در مورد تکنیک ارتعاش پاک و تکنیک های کوانتومی

0 1,710

دوستان خوبم برای این که بتوانید برای سوالات خود پاسخی دریافت کنید، می توانید سوالات پرتکرار در رابطه با تکنیک ارتعاش پاک و تکنیک های کوانتومی را در ادامه مطالعه کنید:پرسش و پاسخ تکنیک ارتعاش پاک براساس دوره دستکاری کوانتومی  به شرح زیر می باشد:

سوال 1: تکنیک ارتعاش پاک برای حل چه مشکلاتی کاربردی است؟

 

پاسخ:

هر جا که مانعی وجود داشته باشد و این مانع موجب عدم رسیدن به هدف ها، شادی و موفقیت و نشاط باشد، با کمک تکنیک ارتعاش پاک ان شالله قابل حل شدن است.

بخوانید: تجربه خواندنی قانون جذب همسر توسط حمیده از کاربران شادزیستی

لیست 53 تا از مسائل قابل حل و فصل توسط تکنیک ارتعاش پاک را از اینجا بخوانید.

 

سوال 2: ریشه تکنیک ارتعاش پاک از کجاست؟ علمی؟ دلی؟

 

پاسخ:

تکنیک ارتعاش پاک یک تکنیک بومی سازی شده از آزمایش ها و روش دکتری به نام هولن یا هیولن است.این تکنیک برای ایرانی ها مطابق دین و آموزه های دین بومی سازی شده و بسیار کاربردی است. برای اطلاع از ریشه این تکنیک کتاب ” محدودیت صفر ” را بخوانید 

 

سوال 3: تکنیک ارتعاش پاک ، نمونه مذهبی دارد؟

 

پاسخ:

بله. هم در قرآن کریم استنادی بر این روش است ” همه شرور از سمت بنده و همه نیکی ها از سمت خداست ” همچنین استغفار 70 بند حضرت علی علیه السلام نیز نمونه ای تایید بر این روش و تکنیک است؛ چرا که اساس تکنیک ارتعاش پاک ، توبه و شکرگزاری است. 

 

سوال 4: تکنیک ارتعاش پاک توسط چه کسانی قابل انجام است؟

 

پاسخ:

تکنیک ارتعاش پاکتوسط هر فرد، در هر شرایط سنی قابل انجام است. مهم ترین چیز درک این تکنیک و فرمول بندی آن بر اساس مسائل و مشکلات است که در دوره آموزشی کاملا آموزش داده شده است. این تکنیک محدودیت سنی و جنسی، و نژادی و مذهبی ندارد. 

 

سوال 5: آیا برای تکنیک ارتعاش پاک باید به قانون جذب اعتقاد داشت؟

 

پاسخ:

تکنیک ارتعاش پاک برگرفته از برخی آزمایشات و تجربیات است این تکنیک به خودی خود، نیاز به قانون جذب ندارد. اما تکنیک های دیگری که در دوره آموزش داده می شود تا حد زیادی به جذب ارتباط دارد. 

 

سوال 6: من با قانون جذب به هیچ آرزویی نرسیده ام. آیا تکنیک ارتعاش پاک یا دوره دستکاری کارگشاست؟

 

پاسخ:

قانون جذب دارای قوانینی ست که در کتاب های مشهور در این باره صحبت نشده است. در دوره دستکاری کوانتومی شما وارد بستر جدیدی و متفاوتی می شوید که دستاورد های آن بیش از آموزش ابتدایی جذب و این قانون است. به طور کلی کاربرد تکنیک های کوانتومی و تکنیک ارتعاش پاک، در عمل نتایج شفافی دارد که شما را به این علم وابسته تر می کند.

 

سوال 7: آیا دوره دستکاری کوانتومی شامل دوره مقدماتی و پیشرفته است؟

 

پاسخ:

خیر. به دلیل اثرگذاری بیشتر، دوره ها به طور تفکیک شده برگزار می شوند. شاد زیستی دوره های مقدماتی و پیشرفته را برگزار می کند.

 

سوال 8: فرمت آموزش ها به چه صورت است؟ صوتی؟ یا متنی و یا تصویری؟

 

پاسخ:

آموزش ها به صورت صوتی می باشند که در جاهایی که نیاز به فهم بهتر وجود دارد، از فیلم استفاده شده است. برای درک بیشتر برخی مفاهیم فلش کارت هایی ارائه شده است. همچنین آموزش هایی که نیاز به تمرین دارند نیز مشخص شده و تمرینات آن ذکر شده است. 

 

سوال 9: آموزش ها به چه طریق برای ما ارسال می شود!؟

 

پاسخ:

بعد از ثبت نام، شما در کانال های آموزشی اختصاصی دوره در تلگرام عضو می شوید. می توانید سوالات خود را از پشتیبان ها بپرسید و آموزش تان را تقویت کنید. 

 

سوال 10: اگر به تلگرام دسترسی نداشته باشیم چه؟

 

پاسخ:

شاد زیستی در نهایت تلاش است تا این آموزش ها را به شما برساند. استفاده از سایر پیام رسان ها، و یا ارسال پستی نیز می تواند راه حل خوبی باشد.

 

سوال 11: قیمت و هزینه شرکت در دوره ها به چه صورت است؟

 

پاسخ:

هزینه شرکت در دوره دستکاری کوانتومی و موفقیت ( مقدماتی ) = 300 هزار تومان

هزینه شرکت در دوره دستکاری کوانتومی و موفقیت  ( پیشرفه ) =اعلام می شود

 

سوال 12: چطور می توانم از فرصت تخفیف اولین دوره پیشرفته استفاده کنم؟

 

پاسخ:

شادزیستی برای شرکت کنندگان در ماه بهار 98 برای دوره پیشرفته تخفیف ویژه در نظر دارد. متقاضیانی که تا انتهای بهار 98 اقدام به رزرو و خرید دوره پیشرفته نمایند از تخفیف 100 هزار تومانی برخوردار خواهند شد.

 

سوال 13: دوره دستکاری کوانتومی پیشرفته از چه زمانی برگزار می شود؟

 

پاسخ:

این دوره ان شالله از اواسط اسفند 1400 برگزار می شود

این لیست بروز می شود. 

آخرین بروز رسانی: 24 دیماه 97

ممکن است به این مطالب علاقه داشته باشید
پاسخ دهید

Your email address will not be published.