مزیت نداشتن دوست پسر برای دختران مجرد

2 747

هر مطلبی که من تمایل پیدا می کنم در موردش بنویسم، دستاورد وماحصل ساعت ها صحبت با کیس های مرتبط، مشاورین و مطالعات متعدد است و هیچ کدام از روی هوای دل نیست! مثلا همیشه خیلی آرزو داشتم بگویم دختران دوست پسر داشته باشید! چون درآمد خودم اوووووووووووف بالا می رفت! اما واقعیت و خیر و صلاح چیز دیگری است  و من باید واقعیت ها را به تو بگویم. مزیت نداشتن دوست پسر برای دختران موضوعی است که خیلی می تواند جالب باشد. بارها در این باره با افراد صحبت کرده ام و زندگی شان را مشاهده کرده ام. دست آخر به نتیجه ای رسیده ام که می تواند برای تو هم جالب باشد و انگیزه ات برای سبک زندگی بدون دوست پسر قوی تر کند.

 

تقویت اعتماد بنفس با نداشتن دوست پسر

نداشتن دوست پسر از دو جهت به تقویت اعتماد به نفس تو کمک می کند. چیزی که هم به قبل از ازدواجت ارتباط دارد و هم به بعد از ازدواجت!

کلا اعتماد بنفس موضوع مهمی است که می تواند کلیه بخش های زندگی تو را تحت تاثیر قرار دهد و دستاوردهایت را دستخوش تغییر کند.

 

 تقویت اعتماد بنفس از قدرت زندگی بدون پسر

اگر دقت کنی، دخترهای زیادی از خود ضعف نشان می دهند و به بهانه های عجیب و غریب تن به دوستی با پسر می دهند! مثلا می گویند:

 1. از تنهایی خسته شده ام
 2. نیاز به محبت کردن دارم
 3. نیاز به محبت دیدن دارم
 4. نیاز خاک برسری دارم
 5. مگه میشه زندگی بی دوست پسر؟؟؟
 6. باید مثل بقیه باشم

اما باور کنید، وقتی که شروع میکنی مثل بقیه زندگی نمی کنی، قدرت عجیبی از دورن پیدا می کنی. من این قدرت را، و غرور و افتخار را به خوبی در خودم حس میکنم و تو هم می توانی آن را در خودت بیافرینی.

نداشتن دوست پسر

حاصل اعتماد بنفس ناشی از نداشتن دوست پسر

 1. وقتی که کاملا روی پای خودت ایستاده ای، و مجبور  نیستی ساعت ها پشت  گوشی تلفن باشی، تا مبادا یک تکست از یارو از دستت برود!
 2. وقتی که انقدر خودت را دوست داری که برای تغذیه خودت، نیاز به محبت پر از استرس، پر از خودخواهی، و پر از تزویر دیگران نیستی
 3. وقتی که محبتت را صرف کسانی می کنی که لایق هستند نه پسر مردم که فردا روز شوهر مردم می شود
 4. وقتی محبت لازم را از جای درست دریافت می کنی
 5. وقتی در مقابل قوه شهوت ات می ایستی و آن را به قولی از مس به طلا تبدیل می کنی
 6. وقتی با افتخار تمام می گویی! من ؟ دوست پسر؟؟ مگه بیکارم بابا

وقتی این احساس ها رو تجربه کردی، تازه متوجه میشی، توی جمعیت 20 درصدی دخترای ایران قرار بگیری چه لذتی داره ( 80 درصد دختران دوست پسر دارند منبع تابناک )

ضمن این که این لذت، این احساس خوب در جای جای زندگی تو خودش رو نشون میده، و موجب موفقیت تو میشه!

 

تقویت اعتماد بنفس از طرد نشدن

داشتن دوست پسر، خواهی یا نخواهی، بارها موجب طرد شدن تو از سمت پسر می شود!

هیچ دختری نیست که ادعا کند همه دوست پسرهایم را دور زده ام! ( البته اگر باشد بسیار بی شخصیت است و باید از او کیلومترها فرار کرد)

هیچ دختری نیست که با یک رابطه دوستی طرد نشود و به دنبال جبران برای این طرد شدگی باشد و باز فضاحت به بار آورد مگر این که واقعا تصمیم بگیرد سبک زندگی اش را عوض کند.

در عوض دختری که خود را در معرض طرد شدن قرار نداده، در واقع از موهبت نداشتن دوست پسر در زندگی خود بهره برده است و اعتماد بنفسش را هر روز ارتقا داده است و آن را به پای هرزه علف های باغ کال پرست نریخته است ( یهو یاد پرویز پرستویی افتادم 🙂 )

شاید یک کاخ چند طبقه را بتوان بعد از فروپاشی دوباره با زحمت فراوان درست کرد! و از نو ساخت! اما عزت نفس و اعتماد بنفس از دست رفته، برای بازسازی نیاز به زحمت ها و تلاش های بیشتری دارد. پس زیر بنای محکم وجودت را به دست این هرزه علف ها نسپار

 

صرفه جویی در هزینه ها با نداشتن دوست پسر

شاید باور نکنی، ولی در نیمی از دخترانی که دوست پسر دارند، از زمین به آسمان می بارد! یعنی چی؟

یعنی اینکه دختر معمولا در حال خرج کردن برای پسر است! و البته بعضی وقت ها پسر ها با ایجاد بازی های روانی از دختر ها بیشتر پول می گیرند

درمیان دخترانی که به شادزیستی مراجعه کرده اند ما حتی داریم دخترانی که بالای 200 میلیون تومان هم برای یک پسر خرج کرده اند!

 • خرج شارژ
 • خرج کت و شلوار و لباس
 • خرج هدیه و کادو
 • خرج دوست دخترهای دیگه شون ( مورد داشتیم دوست پسره از این دختر پول می گرفت خرج اون دوست دخترش می کرد )
 • پول توجیبی (مثلا دختره حس کرده بابای پسره است 🙂 )
 • خرج اینترنت و تلفن و پیامک و غیره
 • خرج دیدار ها و لباس هایی که مجبوری برای دیدار با این بشر خریداری کنی
 • خرج های دیگه که خودتم میدونی و وقتش نیست بگم

کلا داشتن دوست پسر هزینه بر هست و تو همه این ها رو داری خرج کسی میکنی که هیچ ضمانتی برای ازدواج تو با او نیست. و تازه این کارها 100 درصد موجب طرد شدن تو از سمت اون میشه!

به قول یکی از کاربران، میگفت همین پول رو جمع کنیم، سرماه برای پدر مادر کادو بخریم، خیلی خوشحال میشن و از خوشحالی شون برکت تو زندگی مون می باره و شوهری نصیب مون میشه که خودش برامون کادو میخره و خرج میکنه!

شاید این دوستم این حرف رو روی شوخی گفت! اما واقعیت داره .

بیشتر یاد بگیر: نکات روابط عاشقانه زود هنگام یا زیر 30 سال

 

موفقیت بیشتر در زندگی با نداشتن دوست پسر

شاید تو فکر می کنی که چه بُرد بزرگی کردی که دوست پسر داری، اما حقیقتا، بُرد که نیست که هیچ! انرژی منفی زیادی هم ازش برات باقی مونه که روزانه روی حساب تو رو پر می کنه . حساب موهبت های تو زمانی پر میشه که انرژی منفی هات کم تر باشند. و داشتن دوست پسر مانع پر شدن حساب موهبت هات میشه! ( توضیح این موضوع رو میگذارم برای یه وقت دیگه )

 1. اما تو با تمرکزی که روی زندگی و هدف هات داری و هیچ پسری اون رو به هم نمی ریزه، می تونی خیلی خوب زندگیت رو مدیریت کنی و به موفقیت برسی.
 2. با زمان کافی که در اختیار داری می تونی به کارهای بیشتری برسی و کارهای مفید تری انجام بدی
 3. بجای این که بخواهی در جلب توجه پسران تلاش کنی، کار مفیدی برای اجتماع خودت انجام میدی.
 4. موفقیت اجتماعی و فردی بیشتری بدست می آوری
 5. خودبخود در انظار دیگران فرد محبوب تری خواهی بود ( توضیحش برا بعد )

و غیره.

اینجاست که تو با مهار درست انرژی ها و مانع ایجاد کردن در انرژی های منفی ورودی به خودت، بهتر در نقش خودت ظاهر میشی، و دلهای بیشتری به سمتت میان! البته دلهای پاک! مگرنه دغل دوست که زیاده دور شیرینی.

یک نمونه عجیب از کاربران

کسانی که دوست پسر دارند، در کنهه دل خودشون معتقدند که اگر دوست پسر نداشتند پیشرفت بیشتری می کردند. تا جایی که یکی از کاربران من اخیرا این موضوع را این گونه بیان می کرد که می خواهم هزینه 2 سالی که به پای آن پسر نشسته ام را ازش بگیرم! گفتم یا خدا! هزینه چی؟ گفت من درسم را ول کرده ام! رانندگی نرفته ام! برایش مسیج زده ام! زنگ زده ام! کادو خریده ام!!! و غیره! باید پول همه این ها را بدهد تا جبران شود. به خدا نزدیک بود هنگ کنم! البته بهش فهماندم که کسی تو را مجبور به داشتن دوست پسر نکرده بود که حالا مدعی پول و فلان شوی.

شاید فکر کنی که فلان دوستت با داشتن دوست پسر پیشرفت هایش را هم کرده! اما باید بدانی که: به هر حال داشتن دوست پسر موانع زیادی می آورد و انرژی زیادی از تو تلف می کند. حتی همین دوست به ظاهر موفق، اوقات زیادی را صرف آن بشر کرده که اگر نمی کرد می توانست موفقیت اش را دو چندان و سه چندان کند!

از طرفی روحیات تمام دختران مثل هم نیست! حالا چون او افت چندانی نکرده دلیل بر این نیست که تو هم تخته گاز به سمت موفقیت بروی!

 

ازدواج سالم تر با نداشتن دوست پسر در مجردی

وقتی که تو در دوران مجردی دوست پسر نداری، از بهره های زیادی برخورداری. از موانع زیادی دور می شوی که زندگی متاهلی ات را تلخ می کنند. در مطلب قبلی با عنوان کیفیت ازدواج دخترانی که دوست پسر داشتندیک تحقیق کاملا عینی است که در آن گفته ام که آنها که دوست پسر داشتند حالا کیفیت زندگی شان چگونه است.

 1. اعتماد بنفس
 2. نداشتن خاطرات تلخ
 3. عدم مقایسه کردن
 4. بهره بردن از بانک عشق
 5. عدم طرد شدن
 6. عزت نفس
 7. عدم افسردگی و خیالات باطل
 8. افکار افزایشی بجای افکار کاهشی
 9. پیشرفت در زندگی
 10. بانک عشق پر پول
 11. زندگی جدید و لذت بخش
 12. سلامت جسم و روان
 13. عشق واقعی به همسر
 14. دیدن ویژگی های مثبت زندگی و همسر
 15. عدم احساس پوچی و پشیمانی
 16. و غیره

همه از جمله دستاوردهایی است که دختری که ازدواج می کند و در زندگی مجردی اش دوست پسر نداشته ( یا اقلا سه چهار سال اخر زندگی مجردی اش را تغییر سبک زندگی داده و تاثیرات منفی را کمتر کرده ) به آن دست پیدا می کند.

 

پاکی و یاری خداوند با نداشتن دوست پسر

دوست پسر، دقیقا از جمله مسائلی است که خداوند آن را به شدت نهی کرده است. حتی تو اگر فردی مذهبی هم نباشی، حتی اگر قرآن را نخوانده باشی، و غرب گرا باشی ( به قول یکی از کاربرام، میخوام اروپایی زندگی کنم! ) همان روانشناس های اروپایی هم این روزها معتقدند که دوست پسر، تُف سربالاست! ( بگذریم که برخی از رقبای شادزیستی و روانشناس ها، دختران را به داشتن دوست پسر راغب تر می کنند و آن ها را به هچل می اندازند و به دختران این مملکت خیانت می کنند )

اما خداوند چند آیه دارد که ما می توانیم با استناد به آن ها خود را از این گناه دور کنیم و یاری خدا که معامله با او معامله بُرد- بُرد است را دریافت کنیم:

آیاتی مثل:

 • کسی که راه خدا را در پیش گیرد ( تقوا ) خدا از راهی که نمی داند برایش روزی می فرستد ( شوهر هم یک نوع روزی است! ارامش هم نوعی روزی است )
 • هر کس در راه خدا تلاش کند، خدا راه درست را به او نشان می دهد
 • هر کس برای خدا باشد خدا برای او خواهد بود
 • آیا خدا برای شما کافی نیست

و غیره .  تو ساخته دست خدایی، سرنوشت تو به دست خداست و تمام مخلوقات او و کائنات به فرمان او! کد تو دست او است و رمز تمام موهبت ها نزد او! پس اینگونه خودت را به دست خدا بسپار که خودش گفته کلید های آسمان و زمین در دست من است!

بیشتر بخون: معجزه ازدواج عجیب سونیا با یک ترفند جالب

 

شرمنده همسر و بچه هایت دیگر نیستی

این موضوع را یکی از کاربرانم برایم گفت و برای من جالب شد و حین مکالمه آن را سریع یادداشت کردم!.میگفت من تلاش می کردم که با پسران دوستی نکنم، و چه خوب شد که این کار را نکردم! حالا اقلا سرم جلوی شوهرم بالاست و خجالت نمی کشم! و می توانم با افتخار به فرزندم نگاه کنم و نگاه مادرانه ام را نثارش کنم.. نگاه همان زنی که هیچ وقت کسی جز پدرش در زندگی اش نبوده است.

ساعتی به این قضیه فکر کردم و دیدم از دیدگاه قشنگی به داستان نگاه کرده! نظر تو چیه؟

 

و البته نداشتن دوست پسر دستاورد های دیگری هم دارد که به جای خودش یا توی کانال به آن می پردازم.

با این اوصاف هنوز هم می خواهی توی جرگه دوست پسر دار ها باشی، یا میخواهی وارد فاز 20 درصدی دختران شوی و بدون آنها زندگی کنی و لذت زندگی ات را بچشی؟

انتخاب با توست.

منبع عکس

 

You might also like
2 Comments
 1. ک. فتاحیان says

  سلام و وقت بخیر.
  عالی بود. لذت بردم و خیلی ممنونم به خاطر شجاعت، مهربانی و استقلا ل فکری و دلسوزی که در نوشتن این مقاله دوستانه، صمیمیمانه و واقع بینانه صرف کردید اون هم در دنیایی که مستقیم و غیر مستقیم داشتن چیز ی به نام دوست پسر و دوست دختر تایید و تبلیغ می شه بدون گفتن این واقعیتها که دلیل محکمی برای پوچی و عاطل بودن و باتلاقی بودن این جور روابطه.
  البته یک چیزی هم اضافه کنم و اون هم اینه که به نظر من کلا کسی که شخصیت رشدکرده و مستقل و محکمی داره و از درون اعتماد به نفس بالایی داره، نیازی نداره با داشتن دوست پسر یا حتی شوهر احساس ارزشمندی بکنه. موفق باشید.

  1. مشاور سایت says

   سلام تشکر از نظر محبت امیز شما

Leave A Reply

Your email address will not be published.