تکنیک ارتعاش پاک برای پیدا کردن همسر چه کمکی می کند؟

0 6,417

مقوله پیدا کردن همسر، موضوعی است که نه تنها برای دختران بلکه برای پسران سرزمین عزیزم این روزها به عنوان یک دغدغه مهم شناخته شده است. پیدا کردن همسر یکی از مهم ترین انتخاب هایی است که هر بشر باید در زندگی اش داشته باشد. اما سوال مهم این است که:

ما از کجا بدانیم خیر ترین فرد سر راهمان قرار خواهد گرفت؟ 

چرا همسر و کیس مناسب خودمان را نداریم یا نمی بینیم؟ پس این قانون جذب چه کوفتی است؟!

چرا خیلی ها بعد از این که ازدواج می کنند کیس های بهتری پیدا می کنند؟ نکنه ماهم آره؟! 

چکار کنیم که دچار مساله مشابه با این افراد نشویم؟

چرا کسانی که توی زندگی مان هستند ما را به جایی نمی رسانند!؟ هی میگن ازدواج اما خبری نمیشه! سرکاریم؟

این سوالات پرسش هایی است که شاید تا کنون کسی برای آن ها پاسخی نداشته است. من سعی میکنم پاسخ اجمالی سوالات بالا را بیان کنم چرا که به طور کامل در دوره تکنیک ارتعاش پاک برای جذب همسر دلخواه به این موضوع پرداخته ام.


تکنیک تبسم پیدا کردن همسر


پیدا کردن همسر دلخواه با مانع ها دیر تر رخ می دهد!

یکی از مسائلی که برای بسیاری از افراد وجود دارد این است که، وجود موانع انرژیکی، موجب می شود که فرد دیرتر به خیرات و همسر الهی اش برسد.

موانع می توانند مادی و معنوی و انرژیکی باشند.

هر نوع مانعی می تواند خیرها را از چشم ما دور کند. ( وقتی که استغفار 70 بند حضرت علی علیه السلام را به عنوان یک ابزار پاکسازی کوانتومی می خوانم متوجه می شوم که چقدر موهبت ها می تواند بخاطر آلودگی رفتاری ما از دست بروند )

تکنیک ارتعاش پاک کمک می کند که موانع پیدا شدن و ظهور همسر الهی تو برطرف شود. چرا که این تکنیک تکنیکی الهی معنوی است که با علم کوانتوم آمیخته شده و این موهبت را برایت به ارمغان خواهد آورد؟


تکنیک ارتعاش پاک چه موانعی از جذب همسر را از بین می برد؟

برای جذب همسر موانع مختلفی وجود دارد که از جمله آن ها می توان به

  1. موانع فانتزی
  2. موانع ذهنی
  3. موانع مادی
  4. موانع همسر الهی 

اشاره داشت.

این موانع به طور کامل در دوره جذب همسر ایده آل مورد بحث قرار گرفته است و نکته جالب این که شما از بسیاری از این موانع اطلاع ندارید اما با تشریح این موانع می توانید مشکلات خود را بهتر بشناسید و تکنیک ارتعاش پاک را بهتر برای آن انجام دهید.


تکنیک تبسم پیدا کردن همسر


آرامش حاصل از تکنیک ارتعاش پاک چگونه به جذب همسر دلخواه کمک می کند؟

یکی از جمله چیزهایی که موجب می شود هر لحظه خواسته ها از ما دور شود، استرس ها ونگرانی هایی است که از نداشتن و نرسیدن به آرزوهایمان داریم. این موضوع می تواند پراننده ی خواستگارها و کیس ها باشد. فراموش نکن که ارتعاش هاست که موهبت ها را به سمت تو می کشاند یا از سمت تو دفع می کند.

تکنیک ارتعاش پاک برای آرامش روح بهترین کار است.

جنس آرامش حاصل از تکنیک ارتعاش پاک، از نوع آرامش بعد از رسیدن به هر آرزویی است. به همین علت در سایه این آرامش می توانید به آن چه که می خواهید برسید.

از طرفی مغز انسان واقعیت و احساس واقعیت را تفاوت نمی بینید و پروسه جذب را بهتر و بهتر می کند.

نکته دیگر هم این که، وقتی که کسی به دنبال ازدواج است، آرامش او موجب می شود که ارتعاشات خوبی داشته باشد و او را به بهترین هدف هایش برساند و کیس های عالی جلویش ظاهر کند. اصلا گاهی دستی از غیب برون می آید و کاری می کند.

یکی از علت هایی که برخی اقایان و خانم ها بعد از ازدواج کیس های بهتری به سراغ شان می آید و ان ها مجبورند رد کنند اما حسرت می خورند همین آرامشی است که بعد از ازدواج دارند. با خود می گویند ای کاش دیرتر فکر ازدواج افتاده بودیم!!! ( بین دوستان من بارها این جمله شنیده شده است ) اما این افراد نمی دانند که اگر هنوز ازدواج نکرده بودند و درگیر همین احساسات بودند آش همان بود و کاسه همان!


چرا برای جذب همسر در کدام دوره شرکت کنیم؟

همانطور که می دانید ما دو دوره داریم

  1. تکنیک ارتعاش پاک برای جذب همسر
  2. دستکاری کوانتومی و موفقیت 

در دوره تکنیک ارتعاش پاک ، برای جذب همسر، شما به طور جزیی موضوع تکنیک ارتعاش پاک برای حل مشکل ازدواج را یاد می گیرید. اما در دوره دستکاری کوانتومی، می توانید تکنیک های بیشتری یاد بگیرید، و از دوره لذت بیشتری ببرید. در حقیقت در دوره تکنیک ارتعاش پاک برای جذب همسر فقط و فقط یک تکنیک می آموزید اما در دوره دستکاری کوانتومی چندین تکنیک عالی در اختیارتان قرار می گیرد که می توانید با آن ها درگیر باشید و پروسه جذب را سرعت ببخشید و موانع را رفع کنید. 

یک خبر خوب این که افرادی که قصد دارند هر دو دوره را خریداری کنند، با خرید دوره دستکاری کوانتومی ( به مبلغ 70 هزار تومان ) دوره تکنیک ارتعاش پاک برای جذب همسر را از شاد زیستی هدیه خواهند گرفت 🙂 این هم نهایت کاری که من می توانستم برای تو دوست عزیزم انجام دهم. 

اگر سوالی داری همین حالا بسم الله بگو و از شاد زیستی بپرس:

شیوه ارتباط با شادزیستی؟

تماس با من با آی دی تلگرام: کلیک کن

تماس با من به صورت ایمیل ( سریع تر جواب میدم ) : shadzisti@gmail.com

پشتیبانی واتس اپ: 09333663560

عضویت در کانال شادزیستی اینجا را کلیک کنید : https://t.me/shadzistichannel

آیا این آموزش تو را قانع کرد که چقدر از موهبت هایت بخاطر موانع دور شده ای و این موانع می توانند با تکنیک علمی الهی معنوی ارتعاش پاک و دیگر تکنیک ها حل شوند؟

دوستت دارم .

با ما همراه باش.

 

ممکن است به این مطالب علاقه داشته باشید
پاسخ دهید

Your email address will not be published.