رفتارها و زبان بدن مردی که گلویش پیش زنی گیر کرده است

1 6,350

اگر شما یک زن باشی خوب می فهمی که چه مردی درگیر تو شده است. اصلا درگیر شدن و احساس بین انسان ها دارای انرژی ها و حس هایی است که برای جنس زن و مونث بسیار آشنا تر هستند. مثلا خود من اگر 10 مرد در مقابلم بایستد و هیچ کدام کاری انجام ندهند و رفتارهای مشابه داشته باشند تقریبا می توانم تشخیص دهم که آن فردی که عاشق من است و گلویش پیشم گیر کرده کدام است!

خب بگذریم که گاهی انرژی ها خیلی راحت درک می شوند اما زبان بدن مرد عاشق هم می تواند گویای این موضوع باشد.

امروز در این مقاله می خواهم از راز و رمز های مردی حرف بزنم که گلویش احتمالا پیش تو گیر کرده است. اگر این رفتارها را در او دیدی یعنی که او به تو تمایل دارد.


نشانه های تمایل مرد به زن

برای این که بدانی نشانه های تمایل مرد به زن یا یک فرد را به خودت درست تشخیص دهی لازم است که به چیزهای متعددی توجه کنی

  1. حرف زدن
  2. اشاره ها
  3. مدل راه رفتن
  4. مدل شانه ها
  5. و غیره!

بیا و با هم ادامه این داستان را بخوانیم که واقعا باحال است.

مرد عاشق
عکس از .nytimes.com

 

 


 

مدل نگاه کردن مردی که تمایل به زنی دارد!

مردی که تمایل به زن خاصی دارد، اولین بار خودش را با چشمانش لو می دهد که شاعر خوب گفت

نگاه زاده علاقه است

مردی که در حوالی خودش زنی را دوست دارد و به او جذب شده و گلویش پیشش گیر کرده! نگاه های عمیق و گیرایی نسبت به زن دارد طوری که گاهی زن را واقعا خجالت می دهد!

حتی مردی که شئونات را هم رعایت می کند گاها نمی تواند دست از این نگاه عمیق بردارد.

اما اگر تو مردی را دوست داری اما متوجه می شوی نگاهش سمت تو نمی چرخد خب باید توجه داشته باشی که او احتمالا دلش جای دیگر گیر است.

مرد عاشق
عکس از thehararetimes.com

لبخند و دهان مرد عاشق چگونه است؟

مردی که زنی را دوست دارد، تا او را می بیند، یک لبخند روی لبش شکل می گیرد. لبخندی ملیح که غیر ارادی است و از زورکی بودن و ساختگی بودن به دور است! واقعا چه کسی است که نتواند فرق لبخند زورکی از واقعی را تشخیص دهد.


بازو های مرد عاشق را جدی بگیرید

مرد ها با بازوهای خود خود را لو می دهند! مردانی که در مقابلی زنی می ایستند و بازویشان بسته است، این گارد یعنی تمایلی به زن مورد نظر ندارند اما بازوی باز، و دور از تن، نشانه ای از عشق دارد و علاقه و تمایل مرد به زن!

مثلا مردی که دستش را به جایی تکیه می دهد، نهایت علاقه اش را نشان می دهد!


دست مرد عاشق دل داده چگونه است؟

دست مردان عرق می کند و این یعنی قلبشان به تپش افتاده و این بهترین اتفاق برای یک دختر است که قلب مردی را به تپش اندازد.

معمولا مرد ها با دست موی خود را درست می کنند و یا با دست لباس خود را مرتب می کنند. شاید الان لبخند روی لبت باشد چرا که افراد مختلفی را در این حالت دیده باشی. درسته؟ این افراد نشانه های عشق را از خود بروز می دهند.

 

رفتارهای غیر ارادی مرد عاشق!

مردی که به زنی تمایل دارد، تمایل دارد از نظر مسافت نزدیک ترین فاصله را با شما داشته باشد. بدین ترتیب گاهی متوجه میشوی بدون هیچ دلیل دارد به سمت شما می آید این یعنی این مرد به شما تمایل دارد.


مدل راه رفتن یک مرد در مقابل معشوق

مدل راه رفتن یک مرد در مقابل یک زن که او را دوست دارد، شل و ول و بی حال نیست! هر چقدر هم که خسته باشد مصمم، با صلابت، شانه ها رو به جلو و سینه را تخت می کند تا بتواند به بهترین شکل خود را نمایش دهد. این مرد واقعا در دلش غوغاست.


رفتارهای محترمانه و ترکیب با عشق از سمت مرد

گاهی با مردی که دوستش داری در حال ورود به ساختمانی هستی و متوجه می شوی برایت در باز می کند! یا سر میز خودکار به دستت می دهد یا سعی می کند زحمات تورا کم کند! اینجا باید به تو تبریک بگویم که این رفتاها می تواند نشان از عشق داشته باشد و تمام!


تعریف کردن مرد ها را جدی بگیرید

مرد ها وقتی به زنی تمایل دارند از او تعریف می کنند! و همه این ها غیر ارادی است. برای تعریف کردن هایشان وقت بگذارید و آن را تحلیل کنید. اگر او صرفا از زیبایی ظاهری شما می گوید احتمالا دچار یک احساس هوس آلود شذه اما اگر واقعا شخصیت شما و رفتارها و خلقیات و ارزش های شما را می ستاید این یعنی این مرد به چیزی فراتر از علاقه رسیده و تو را حسابی اسکن کرده است!


وقتی که متوجه تمایل مرد به زن و یا تمایل مرد به خودت شدی، باید شروع کنی او را به خودت وابسته کنی چرا که از رابطه های چند روزه و بعد جدایی چیزی جز اعصاب خراب نصیبت نمی شود. برای این که بتوانی مردی را وابسته خودت کنی می توانی این مطلب را بخوانی یا در دوره وابسته کردن مرد شرکت کنی. در دوره وابسته کردن مرد من تلاش کرده ام تا به طور تجربی نکته هایی را به تو یاد اوری کنم که روانشناسی مرد را یاد بگیری و بدانی که چه کاری کنی تا مرد همیشه تمایل داشته باشد تا مثل روز اول تو را بخواهد و برای جلب توجه ات انرژی بگذارد.

نظرت را برایم بنویس.

 

دانلود رایگان آموزش وابسته کردن مرد

سلام دوست خوبم لطفا ایمیل و نام و نام خانوادگی ات را در فرم زیر پر کن تا لینک شرکت در دوره ( بخش رایگان ) برای تو ارسال شود. متشکرم البته دوستت هم دارم 🙂
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
You might also like
1 Comment
  1. شیمی says

    من یه مرد هستم . دوست ندارم وابسته بشم . می شه راهکاهایی که مردا جلوی وابسته شدن توسط زن ها رو می گیرن رو هم بگی !

Leave A Reply

Your email address will not be published.