آیا درمان وسواس فکری با انرژی درمانی در خانه

3 3,044

سلام دوست خوبم. امیدوارم که با دست پر و با آموزشی مفید از این سایت بروی. می خواهم کمی در مورد درمان وسواس فکری با تو صحبت کنم. البته می دانم که وسواس فکری چیزی است که خیلی از زنان و مردان را دچار خود کرده اما آیا می دانی نمونه های وسواس فکری چیست؟ آیا تو هم دچار آنی؟ خب بیا با هم چند نمونه را مرور کنیم

 1. دیدی بعضی ها چند بار باید زیر اجاق گاز چک کنن؟
 2. دیدی بعضی ها موقع زیاد کردن ولوم صدای تلوزیون روی یک عدد خاصی تمرکز دارن؟
 3. دیدی بعضی ها لیوان رو n بار دست می کشن و می شورن؟
 4. دیدی بعضی ها عادت عدد شماری تو ذهن دارن؟

دوست خوبم همه این افراد به گونه ای دچار به وسواس فکری اند. وسواسی که فکر را درگیر می کند و به دلیل ممانعت هایی که توی ذهن ایجاد می کند، و یا باور هایی که ایجاد می شود، فرد را به کاری وا می دارد یا از کاری منع می کند.


ریشه وسواس فکری چیست؟

معمولا به دلیل اتفاقات، شوک و یا فکر های پیاپی بعضی وقت ها افکاری بر ذهن مسلط می شود. این می تواند دارای موانع مادی یا موانع احساسی و موانع انرژیکی باشند.


درمان وسواس فکری چیست؟

به نظر می رسد که برای درمان وسواس فکری باید تلاش های عملی و تلاش های ذهنی را توام انجام داد تا بتوان بر این مشکل فائق آمد. تلاش های ذهنی دقیقا همان تلاش های فکری و استفاده از تکنیک های کوانتومی است که موانع و مشکلات را برطرف می کنند

دقت کن که بسیاری از اوقات علت وجود وسواس فکری چیزی جز نداشتن آرامش، اضطراب و استرس نیست! گاهی برای حل این مساله و درمان وسواس فکری فقط باید اضطراب برطرف شود. همین! تکنیک ارتعاش پاک در این رابطه به تو کمک می کند


درمان وسواس فکری چه زمانی جدی است؟

وسواس فکری وقتی پدید آید در هفته های اول شاید عادی جلوه کند، اما به مرور شدید تر و قوی تر می شود روی سایر موارد نیز وسواس ایجاد می شود. مثلا فردی که دچار وسواس فکری برای چک کردن اجاق شده است، روزهای اول شاید دو بار زیر اجاق را نگاه کند اما در هفته های بعد ممکن است این دوبار به 10 بار هم کشیده شود.

به نظر می رسد که این موضوع را باید همیشه جدی گرفت چرا که اگر فردی در رابطه با چک کردن اجاق دچار وسواس فکری شود بعد از مدتی روی موارد دیگر مثل تمیز کاری و غیره نیز دچار وسواس می شود. پس باید سریع جلوی آن را گرفت.


برای درمان وسواس فکری باید چکار کنیم؟

خب مسلما اولین کاری که باید کرد این است که به مقابله با خود بپردازیم و به خود پاداش دهیم.

می توانیم از کسی از اهالی خانه کمک بگیریم که در چنین شرایطی رفتار ما را کنترل کند. مثلا می توانی از همسرت بخواهی بعد از یک بار چک کردن اجاق گاز، او نیز نگاه کند و اگر همه چیز خوب است تو دیگر خود را قانع کنی که دیگر به اجاق نگاه نکنی.

نکته دیگر این است که روی آرامش خود برنامه ریزی داشته باشی.

تکنیک ارتعاش پاک نیز تلاشی معنوی الهی و علمی است که کمک می کند تو بتوانی موانع انرژیکی و احساسی را برداری و با پیدا کردن آرامش به درمان وسواس فکری خود کمک کنی.


تکنیک ارتعاش پاک چه کاری می کند؟

همانطور که در مقاله آموزش تکنیک ارتعاش پاکآورده ام، تو می توانی با کمک این تکنیک موانعی را از سر راهت برداری. موانعی که می دانی وجود دارند اما نمی دانی دقیقا منشا شان چیست، از کجا آمده اند و چگونه رخ داده اند و چگونه در تو اختلال ایجاد کرده اند. برای این که از تکنیک های کوانتومی استفاده کنی، باید بتوانی دو کار کنی

 1. دستکاری انرژیکی و کوانتومی
 2. بهبود ارتعاشات 

این دو گزینه را در دوره دستکاری کوانتومی اموزش داده ام و به طور عمیق به آن ها پرداخته ام.

می خواهم بدونم دوره دستکاری کوانتومی دقیقا چیه؟!


چرا تکنیک ارتعاش پاک می تواند وسواس فکری را درمان کند؟

تکنیک ارتعاش پاک یک تلاش ذهنی است. متخصصان نیز می گویند که وسواس فکری از فکر و ذهن نشات می گیرد. بنابراین برای مبارزه با فکر هیچ سلاحی بهتر از استفاده از تکنولوژی فکر و ذهن نیست!

به همین دلیل با توجه به راهکارهایی که کتر هیولن توانست بسیاری از بیماران روانی و روحی را شفا دهد و از تکنیک ارتعاش پاک استفاده کرد یک بیمار که دچار وسواس فکری است نیز می تواند به خوبی نتیجه بگیرد.

بدین ترتیب می توانی به بهترین شکل ممکن روی افکارت مسلط شوی و به زندگی عادی ات ان شالله برگردی. آیا در این باره سوالی داری؟ حتما از من بپرس

ممکن است به این مطالب علاقه داشته باشید
3 نظر
 1. فاطمه says

  من وسواس فکری دارم و درمان شدم ولی تنها حسرت و نگرانی ای که دارم اینه که نمی تونم با فرد مورد علاقم ازدواج کنم چون می ترسم که همسر آیندم بهم بگه دیوونه یا چیزی شبیه به این و یا این که وسواس فکریم در دوران ازدواج برگرده و یا اینکه یه کاری انجام بدم و همسرم اون رو بخاطره وسواس فکری ای که قبلا داشتم بچسبونه ، آیا به نظره شما کسی که دچار وسواس فکری هستش می تونه ازدواج کنه یا نه اگه هم می تونه چه شکلی می تونه ؟؟
  خواهش می کنم ازتون کمکم کنید جوابم رو بهم بدید …

  1. مشاور سایت says

   سلام دوست عزیزم. وسواس فکری هم نوعی بیماری هست و این افکار شما هم نوعی وسواس هست. کسی که در زندگی شما قرار می گیره، به شرطی که الان درمان شده باشید، لازم نیست بدونه مشکل شما چی بوده و خب باید کنترل کنید.
   خیلی ها هستن که با ازدواج افکا وسواسی شون رفع شده چون ناشی از استرس نگرانی از ازدواچ نکردن بوده و بعد بهبود پیدا کردن.

 2. امیر لطفی says

  واییییییییییییییی
  آدمای وسواسی خیلی غیر قابل تحملن برام

پاسخ دهید

Your email address will not be published.