خرید خانه با تکنیک ارتعاش پاک چگونه امکان دارد؟

0 4,803

سلام دوست عزیزم. چند روز پیش از من سوالی پرسیده شد بدین صورتکه:

من می خواهم خانه خریداری کنم. امانقدینگی ندارم چرا که محل منزل مورد نظر کمی گران قیمت است. آیا تکنیک ارتعاش پاک به من در این باره کمک می کند؟

پاسخ این دوست مان کمی عمیق است.

اول از هر چیز باید ماهیت تکنیک ارتعاش پاک را بررسی کنیم

تکنیک ارتعاش پاک اصلی ترین کارش چیست؟

اصلی ترین کار تکنیک ارتعاش پاک این است که موانع را از سر راه بر می دارد. با کمک این تکنیک که در این مقاله آن را توضیح داده ام، شما به پاکسازی موانع مختلف بر سر اهداف و آرزوها و خیرات خود می نمایید.

به طور کلی تکنیک ارتعاش پاک می تواند روی بیش از 53 حوزه از زندگی تاثیر بگذارد. میدانی این لیست شامل چه چیزهایی است؟ کلیک کن تا جدول را مشاهده کنی

خرید خانه با تکنیک ارتعاش پاک

تکنیک ارتعاش پاک و خانه دار شدن!

خب با این حساب شاید تا کنون متوجه شده باشی که چطور تکنیک ارتعاش پاک می تواند به تو کمک کند تا خانه ای را تهیه کنی.

این کار سه گونه به تو کمک می کند

  1. تکنیک ارتعاش پاک یک روش خیر طلبی است. کاری که تکنیک ارتعاش پاک می کند این است که اگر خرید این خانه به صلاح تو است، ان شالله مقدمات تهیه آن برایت فراهم شود. گاهی اوقات پول فراهم است اما مهم خریدن خانه ای است که پر از سلامتی و برکت و رزق و شادی باشد! تا کنون دیده اید افرادی که خانه ای خریده اند و بعد گفته اند که بد آورده اند؟ این ها همه به مساله مهمی به نام انرژی اشاره دارد که مجال بحث آن نیست. در دوره دستکاری کوانتومی به نکات مهم پرداخته ایم، شیوه پاکسازی اشیا را به شما یاد خواهیم دادیم.
  2. در صورتی که برای خرید منزلی نقدینگی کمی دارید، تکنیک ارتعاش پاک کمک می کند که بتوانید با باز شدن راه هایی این نقدینگی را جبران کنید البته نباید انتظار تاثیر لحظه ای داشته باشید.
  3. در صورتی که نقدینگی کم باشد، و خانه مورد نظر حسابی چشمتان را گرفته باشد تکنیک ارتعاش پاک کمک می کند که بتوانید راه های جدید پیش روی خود باز شده ببینید و با نقدینگی خود، خانه ای خریداری کنید که همه گونه موجب رضایت شما است.

البته این سه موردی است که ما تا کنون در موردش برخی تجربیات را خوانده ایم و از این تکنیک ارتعاش پاک الهی و معنوی انتظار آن را داریم اما معمولا دستاوردهای تکنیک ارتعاش پاک ، چیزی به عنوان آرامش است که پس از بکار گیری آن فراهم می شود.

اما واقعا آرامش چه نقشی در خرید خانه دارد؟

خرید خانه با تکنیک ارتعاش پاک

نقش آرامش حاصل از تکنیک ارتعاش پاک در خرید خانه!

معمولا وقتی که ما به دنبال چیزی هستیم و موانعی هم بر سر راهمان قرار می گیرد، به قول قدیمی ها فلفلی می شویم و آرامش مان را از دست می دهیم.

نداشتن آرامش به روش های مختلف موجب می شود که به هدف مطلوب نرسیم.

  1. وقتی آرامش نداریم فرصت های ممکن موجود را نمی بینیم 
  2. وقتی آرامش نداریم ارتعاش های ما آلوده اند و برایمان موهبت ساز نیستند.
  3. وقتی آرامش نداریم راه حل های مفید را نمی بینیم 

تا کنون برایت پیش آمده که وقتی برای خرید چیزی عجله داشته ای بعد از خرید با خودت گفته باشی، کاش کمی صبر کرده بودم! یا این که کاش کمی چشمم را باز تر کرده بودم؟ همه این ها ناشی از نداشتن آرامش و به دنبال آرامش بعد از تهیه شی مورد نظر است.

خرید خانه با تکنیک ارتعاش پاک

تکنیک ارتعاش پاک در ابتدا با آرامشی که ارائه می کند به تو کمک می کند که بتوانی در کمال آرامش بهترین ها را سر راهت سبز کنی، آن ها را ببینی و انتخاب کنی.

تکنیک ارتعاش پاک که در وب سایت شاد زیستی ارائه شده به تو کمک می کند که با الفبای این تکنیک آشنا شوی، اما برای درک بهتر و عمیق تر این تکنیک و استفاده از سایر تکنیک های کوانتومی برای جذب خواسته ها، می توانید به عضویت دوره دستکاری کوانتومی درآیید.

 

ممکن است به این مطالب علاقه داشته باشید
پاسخ دهید

Your email address will not be published.