کمکت می کنم تا بتوانی توجه عشقت را دوباره جلب کنی

12 15,927

سلام دوست خوبم. نمی دانم چقدر گشته ای تا به این مطلب رسیده ای اما مطمئن هستم که در این مطلب پاسخ خودت را پیدا می کنی. واقعا می دانم بی توجهی های عشق آدم،? آن هم بعد از یک دوره رابطه گرم و صمیمی ? چقدر می تواند شکننده و اعصاب خرد کننده باشد. مخصوصا وقتی که به سمتش هم می روی و او تو را پس می زند? یا این که جوابت را نمی دهد ? یا این که حتی کاری می کند که احساس کنی برایش خیلی زحمت کشیده ای اما انگار نه انگار! و او اهمیتی نمی دهد. ?

گاهی به این حس می رسی که چقدر خودت را کوچک کرده ای ?

اصلا باز هم پیام بدهم یا نه؟ ?

زنگش بزنم؟ ?

واسطه بفرستم؟ ?

اووووووف خسته ام کرده خدایا چکار کنم.. ?

جذب کردن مرد

این سناریویی است که برای بسیاری از افراد پیش می آید و من در مراجعانم بارها این جملات را شنیده ام.

اما با توجه به این که دیدم چقدر از افراد به دنبال این موضوع هستند تلاش کردم تا علتش را پیدا کنم که واقعا آقایان چرا بعد از مدتی که گرم  خوب و صمیمی هستند شروع می کنند به پس زدن، کلاس گذاشتن و غیره

 

علت سرد شدن مردان و روش روشن کردن مجدد آن ها

زمانی که متوجه شدم روزانه چند ایمیل برای من می آید و این مساله را مطرح می کنند نا چار شدم دوره های زیادی بگذرانم و با مشاورین مختلفی صحبت کنم تا این که متوجه شدم علت سرد شدن مرد ها تا حد زیادی به خود مرد ها ارتباط ندارد.

علت چیزی جز خود خانم ها نیستند. آره مساله اصلی تویی و رفتارهایی که تا بحال داشتی رفتارهایی که به خیال خودت برای مرد ارزشمند است ولی برای مرد ها واقعا ارزشمند نیست. می دانی چه کارهایی؟ ?

در هستی رابطه زن و مرد، بر اصولی استوار است که به هر دلیلی زن ها این روزها آن را درست اجرا نمی کنند و به قول گفتنی نفس مرد را می گیرند. ?

زمانی که چند مورد از این مهارت ها را روی چند نفر از مراجعین کار کردم، و نتیجه خوبی گرفتم تصمیم گرفتم این مهارت ها را به یک دوره آموزشی تبدیل کنم. ?

چرا دوره جذب مرد و وابسته کردن او جواب می دهد؟

از آن جا که این مساله کارشناسی شده است، و در مورد آن تحقیق و بررسی از خود آقایان به عمل آمده، و بر اساس نظر خود آقایان راهکارها برای جذب شدن به زنان بیان شده، مطمئنا روی جنس مرد کاملا جواب خواهد داد.

نکته دیگر این که این شیوه بر اساس مهارت محوری و مهارت پروری بنا شده است. چیزی که این روزها کمتر در مورد آن صحبت می شود و تقریبا اغلب زن ها و دخترها از آن بهره مند نیستند.

شما هم می توانی این روش را تست کنی و در صورتی که در مدت 2 ماه جواب نگرفتی، هزینه را به تو باز خواهم گرداند. 

جذب کردن مرد

بعد از استفاده از این دوره ..

این را از زبان شرکت کنندگان می گویم: وقتی که وارد دوره می شوی متوجه می شوی که با خودت چند چند هستی?  و چقدر تا کنون اشتباه کرده ای و با دو دست خود عشقت را از خودت دور کرده ای. ? تاسف را آن دسته از کاربران بیشتر می خورند که بدون بهبود مهارت های رفتاری خود پیاپی عشق های خوبی را از خود دور می کنند. ?

اما بعد از این که دوره را ادامه دادی نه تنها مهارت هایت را تقویت می کنی ?

بلکه کاری می کنی که دوباره خواستنی بشوی و ملکه بشوی ? طوری که مرد دوباره برای داشتنت شروع می کند به جنگیدن، ☺️ زنگ زدن، ? پیام دادن و شب بخیر گفتن های رویایی! ?

اما تو دیگر از یک دختر ناکام به یک دختر سوگولی تبدیل شده ای و با لبخند رضایت و شیرین به خواب می روی  و وقتی صبح گاه از خواب بیدار می شوی پیام های دلتنگی مرد را روی گوشی ات خواهی دید و روزت را مثل یک ملکه شروع خواهی کرد ?

همه این ها در حالی انجام می شود که مرد هم از این روند راضی است چرا که در نقش شکارچی دارد نقش ایفا می کند و تو آن آهوی خوش خط و خال و زرنگ هستی که دویدن به دنبالت لذت بخش است. ?

اگر تو هم دوست داری در این دوره آموزشی شرکت کنی می توانی از طریق پل های ارتباطی زیر به من پیام دهی و سوالت را بپرسی.

شیوه ارتباط با شادزیستی؟

تماس با من با آی دی تلگرام: کلیک کن

تماس با من به صورت ایمیل ( سریع تر جواب میدم ) : shadzisti@gmail.com

پشتیبانی واتس اپ: 09333663560

عضویت در کانال شادزیستی اینجا را کلیک کنید : https://t.me/shadzistichannel

آرزومند لبخند دوباره تو برق شادی در چشمانت

دوستت دارم

You might also like
12 Comments
 1. شادی از شمال says

  سلام
  یک جای دیگه هم این پیام رو ارسال کردم اما دوست دارم همه جا بنویسم بشدت از خانم مشاور این سایت متشکرم که با صبوری یک شب ساعت 2 تا حدود اذان صبح من رو تحمل کرد، صحبت هام رو گوش کرد و با مهارت هایی که پیش پای من گذاشت تونستم عشقم رو به رابطه م برگردونم و بساط ازدواج مون رو سریع تر بچینیم. بخدا من دیگه نا امید بودم. هیچ جای امیدی نبود. عزیزم رد تماس می داد، محل نمی داد میگفت برو گم شو اما با کمک آموزش های این دوره، که تلفنی دریافت کردم، شخصیتم رو حفظ کردم و ایشون رو به رابطه برگردوندم. البته خانم مشاور به من کمک کرد تا عاقلانه تر بتونم برای زندگیم تصمیم بگیرم. خدارو هزار مرتبه شکر که شما بودید و خدا شما رو فرشته نجات رابطه من و عشقم کرد. عشقم داره بهبود شخصیتی پیدا میکنه و منو میخاد.
  این دوره واقعا ارزش خریدنش رو داره چون گریه هایی که در بی محلی مرد ها بر زن ایجاد میشه واقعا قابل تحمل نیست.
  من عاشق تمام دوره هاتون هستم چون واقعا از صمیم دل به فکر حل مشکل ما هستید.
  زنده باشین خانم جان صبور و خوش اخلاق

  1. مشاور سایت says

   سلام و احترام بازم از شما ممنون هستم که نظر محبت آمیز تون رو اشتراک گذاشتید از خوشحالی شما در شعفم. موید باشین

 2. دکی says

  تا خدا نخواد و طبیعت دو نفر متناسب و مجفت و جور نباشه غیرممکنه حقه ای یا ترفندی بتونه اونا رو به هم برسونه و حتی اگه برسونه کارشون به همونجایی میکشه که الان آمارشو میبینیم! لطفا اگر تایید هم نمی کنید به چنین کسانی در ابتدا بگین که خودشونو کاملا برنده این قمار ندونن!و اینکه این روشها برای زوج هایی هست که واقعا از خیلی جهات به هم بخورن

  1. مشاور سایت says

   سلام هیچ کس با حقه به هیچ جا نمی رسه
   خود شما دوست دارید طرف مقابل تون شما رو درک کنه، تا بتونه یک رابطه ارامش بخش براتون فراهم کنه تا بتونین به زندگی دائمی باهاش فکر کنید. زندگی ای که وقتی پا توی اون خونه می گذارید، ارامش بیاد سراغ تون
   و ما در این آموزش ها دقیقا همین موارد رو به افراد اموزش میدهیم
   واقعا اگر مردم، هر کاری که به کنار فقط قضاوت رو کنار می گذاشتن همه چیز درست میشد.

 3. دختر پاک says

  سلام هشت ساله ازدواج کردم شوهرم پسری بسیار مهربان و عاشق سینه چاکم بود که با نگاه اول عاشقم شد و تا جایی علاقه اش زیاد بود که با وجود اختلافات خانوادگی جلوی یکی از سختگیر ترین پدرای دنیا پدر خودش وایساد و… بالاخره ازدواج کردیم یه دختر 6 ساله دارم اینم بگم فداکاری هایی که برام کرده واقعا قابل تحسینه واسه همینه میمیرم واسش.واسه همینه یه مدته یجوری شده حالت مرگ داره بهم دست میده 3 ماهه کاملا عوض شده خواب و خوراک ندارم بهم نگین طلاق نگین زیر سرش بلند شده نگین نمیخوادت فقط اگه میتونین کمکم کنین بازم بشه همون عاشق سینه چاکم تا عمر دارم دعاتون میکنم

  1. مشاور سایت says

   سلام عزیزم وقت بخیر. رفتارهاشون که عوض شده چی هست؟ هر چند نیاز به مشاوره خانواده حرفه ای دارید اما شاید چند علت موجب این موضوع شده باشه:
   وابستگی بیش از خد شما به ایشان
   کنترل کردن ایشان
   عدم مهارت ارتباط صحیح با ایشون
   چیزی که گفتید به راحتی خراب نمیشه، ولی ممکنه بعضی رفتارهای شما موجب شده باشه که ایشون کمی عقب بکشه، نه به این معنی که دوستت نداره.. نه … بلکه دوست داره تعادل ایجاد شه. این خوشبینانه ترین چیزی هست که میشه درموردش حرف زد.

 4. Lida says

  سلام وقت بخیر.. دو و نیم سال اول خیلی با هم خوب بودیم یه بار هم دعوا نکرده بودیم.. ولی بعد این مدت یهو از این رو ب اون رو شد خیلی سرد جوابمو میداد.. منم تصمیم گرفتم بهش زمان بدم شاید توضیحی بده .. سه ماه گذشته بود و ازش خبری نبود.. خاله ش رو واسطه کردم.. باهام صحبت کرد گفت دختر داییت پیام داده بود کلی ازت بد گفته بود.. گفته بود بهم خیانت میکنی.. یه بارم پیشم بودی با کسی چت میکردی منم فکر کردم داری بازیم میدی از طرفی شرایط من مساعد نیس نمیخواستم وقتت تلف شه بخاطر من چند سال منتظر بمونی خواستم ب زندگیت برسی..ترجیح دادم برم.. از این بحث تقریبا ده ماهی گذشته ولی اصلا از ذهنم پاک نمیشه.. دیگ مثل سابق بهش اعتماد ندارم هر لحظه منتظرم بزاره بره.. ن اینکه از خدام باشه ن.. چشمم میترسه دیگ ب حرفاش و قولایی ک میده نمیتونم حساب باز کنم.. تو اینستاش همش دخترای دانشگاشون رو فالو میکنه معذرت میخوام، دخترای خارجی ک همش دو تیکه لباس تنشونه رو فالو میکنه.. یه ساله من همش دارم باهاش دعوا میکنم ک اینارو آنفالو کنه دو سه باری هم میخواستم بخاطرش این دوستی رو تموم کنم ولی هر سری نزاشت و خب منم انگار نمیتونستم همچین کاری کنم باهاش میموندم.. این اواخر انفالو کرد ولی یه هفته نشده باز فالو کرد.. تازگیا هم ک میگه یه ماهی میشه با یه خانومی صحبت میکنم ک همسن مادرمه.. در مورد تو باهاش صحبت میکنم و.. گفت امیدوارم درگیرش نشی مطمئنم دیدت بهش مثبته.. خیلی حسودم اون خانوم همسن مادرمون هم ک باشه اون حق نداشت باهاش هم صحبت بشه با این مسائل نمیتونم کنار بیام.. خواستم از شما مشورتی بگیرم ک من خیلی حساسم یا واقعا کارای اون قابل درک نیس.. اصلا یه ذره هم اهمیت و ارزش نمیده ب حرفام انگار ک من نیستم

  1. مشاور سایت says

   سلام به شما و تمام کاربرایی که مشکل شما رو دارند
   این موضوع هر چند جملات وسیع تری رو می پذیره اما اما در یک کلام اگر بخوام بگم این هست که
   خودتون رو حراج چنین رابطه های بی سر و ته ای نکنید
   برای خود و وقت و زندگی و احساس تون ارزش قائل باشید
   ازچنین رابطه هایی با سربلندی بیرون بکشید .

 5. سعید says

  وقتتون بخیر جناب مشاور… ♥️
  دقیقا همین شرایط برا منم پیش اومده
  من عاشق دختری هستم و هنوزم دوسش دارم تا جایی ک تب کنه براش میمیرم، اما دم دمی مزاجه و گاهی خوبه و گاهی بی تفاوت و این موضوع اینقدر آزارم داد تا دیگه یه روز تصمیم گرفتم نه بهش زنگ بزنم نه پیام بدم ببینم اونم تلاشی میکنه برا رابطمون یا نه…
  هنوز که عکس‌العملی نشون نداده اما به هر حال شرایط منم شبیه این خانومه.
  اگه عاشقت بوده
  اگه برات میمرده
  و یهویی ول کرده
  همونطور که جناب ادمین گفتن
  شاید مهارت‌های رفتاریتون نیاز به یه تغییر مثبت اساسی داره…
  با تشکر از سایت خوبتون?

 6. Hamid says

  سلام وقت بخیر خیلی حالم بده هشت ساله عاشق یه نفرم درحالی که اون هشت ساله با یه نفر نامزده ولی تو طول این نامزدی اونا هیچ ارتباطی و رابطه ای باهم نداشتن و هنوز هم نامزدن و اختلاف سنی عشقم و نامزدش پونزده ساله کوچیک که بودم می‌خواستمش ولی خانوادش عشقمو قبول نداشتن گفتن بچه هستم پس یکی از من پول دار تر و سن بالا تر اومد دادنش به اون بدون اینکه به بقیه چیزاش فکر کنم دختر درحالی که داشت نامزد میشد عاشق من بود ولی جرات جلوی خانواده وایسادن رو نداشت چون سنش کم بود من چیکار کنم داغونه حالم بعد فوت پدرم عاشق این دختر شدم که غمم کمتر بشه بلعکس هزار برابر شد.

 7. شبنم says

  سلام من به کسی علاقه‌مند بودم، و بهشم گفتم، چون میدونستم و اطمینان پیدا کرده بودم که اونم منو دوست داره،. ولی بعد یکی دوماه دیگه خیلی باهام سرد شد، دیگه به پیام‌ها و تماسم جواب نمیداد، آخرشم گف بینمون هرچی بوده تمومش کن، دیگه پیام نده. الان یه سال از اون موفع میگذره ولی من نتونستم فراموشش کنم، چون دلیلی واسع اینکارش نیاورد. لطفا کمکم کنید.

  1. مشاور سایت says

   سلام شبنم عزیز
   مطمئن بودی دوستت داره؟ من باید بگم که گلم مطمئن نباش که دوستت داره .. دوست داشتن با یک علاقه گذرا فرق داره .
   شاید ایشون علاقه ای گذرا داشته ولی به تعهد نرسیده که شما رو رها کرده
   ( البته امیدوارم مجرد بوده باشه چون داستان رفتاری متاهل ها با مجرد ها کاملا فرق داره )
   مهم ترین دلیل برای رفتن کسی، این هست که نمی خواهد بماند.. و این دلیل بر می گرده به این که به حسش در مورد شما غنی شده و تمام!
   یعنی موضوع رو انونطوری که توی ذهنت نوشتی، پاک کن و واقع بینانه نگاه کن.
   اون موقعست که راحت تر با اصل قضیه کنار خواهی اومد.
   موفق باشی

Leave A Reply

Your email address will not be published.