چگونه با تکنیک ارتعاش پاک مساله طلاق را حل کنیم؟

0 1,268

موضوعی که این روز ها حسابی حال و روز خیلی از زوجین را خراب کرده است، مساله طلاق است. مساله طلاق به دو گونه روی مردم تاثیر گذاشته است.

اول این که یکی از دو نفر شریک زندگی تصمیم به جدایی دارد و دیگری اجازه نمی دهد

دوم این که از دو نفر شریک زندگی یکی تصمیم به سازش دارد و دیگری نمی گذارد!

دقیقا در یک رابطه که موضوع جدایی وجود دارد، دقیقا دو حالت بالا رخ می دهد.

اما ما برای این مساله راه حل داریم.

 


تکنیک ارتعاش پاک برای جلوگیری از طلاق

گاهی در زندگی دو مساله رخ می دهد.

  1. دو زوج تصمیم می گیرند که جدایی را انتخاب کنند اما این از سر اجبار است
  2. یکی از زوجین تمایل به متارکه دارد اما زوج دیگر به این کار راضی نیست.

در این حالت مانعی وجود دارد که اگر این مانع حل شود، فردی که به دنبال جدایی است، می تواند با حل مساله، با موضوع کنار بیاید و مشکل جدایی و طلاق را حل کند.

تکنیک ارتعاش پاک برای طلاق

سوال: همسرم تمایل به جدایی دارد اما من نه! چگونه او را وادار به تکنیک ارتعاش پاک برای جلوگیری از طلاق کنم ؟

پاسخ این سوال این است که ، تکنیک ارتعاش پاک تکنیک الهی معنوی است که شما می توانید با انجام آن روی فرد مقابل تاثیر بگذارید.

تو با کار کردن روی خودت و انرژی ها با پذیرفتن مسئولیت مسائل، می توانی روی فرد مقابلت و خودت اثر بگذاری. در تکنیک 4 مرحله ای ارتعاش پاک می توانی، این موضوع را به طور ابتدایی بیاموزی. من در آموزش تکنیک ارتعاش پاک به این موضوع پرداخته ام که می توانی روی آن کار کنی.

تکنیک ارتعاش پاک برای طلاق سریع تر

سوال: چطور انگیزه ام برای طلاق با تکنیک ارتعاش پاک از دست بدهم؟

پاسخ: چیزی که موجب شده حس طلاق برای فراهم آورده است، پیامد افکار، تصویر سازی ذهنی و چیزهایی است که موجب شده تو به این باور برسی که طلاق بهترین راه حل است، حتی اگر برایت خوشایند نیست.

با گذراندن دوره دستکاری کوانتومی  تو می توانی به راحتی این مساله را برای خودت باز کنی و روی آن ارتعاش پاک انجام دهی و با رفع موانعی که طلاق را در ذهنت تنها راه حل معرفی می کنند، زندگی شاد و پر نشاطی داشته باشی.


تکنیک ارتعاش پاک برای سهولت در طلاق

این موضوع، دقیقا برعکس موردی است که در ابتدا بیان کردم.

گاهی شما به هر دری می زنید، نمی توانید راه حلی برای زندگی ات و نجات زندگی ات پیدا کنی. هر چند درصد کمی از افراد، دارای این مساله اند اما در چنین شرایطی فرد تصمیم به جدایی دارد. او یک تنه تلاش می کند تا از همسرش جدا شود. به یک مورد از سوال هایی که از ما پرسیده شده دقت کنید:

تکنیک ارتعاش پاک و طلاق

سوال: 6 ساله می خواهم طلاق بگیرم اما همسرم اجازه نمی دهد. با تکنیک ارتعاش پاک می شود راه حل یافت؟

پاسخ: وقتی که پرسشگر چنین سوالی می پرسد بدین معنی است که مانع جدایی همسری است که اجازه نمی دهد مساله اش حل شود. اگر فکر کنیم که این زوج از آن جمله زوج هایی هستند که شامل درصد کوچکی هستند که هیچ راه حلی برای شان وجود ندارد، استفاده از تکنیک ارتعاش پاک می تواند راهگشا باشد.

تکنیک ارتعاش پاک برای طلاق در این حالت بدین صورت است که، فرد مانع را قبول دارد. مانع می تواند دیدگاه همسرش باشد، یا لجاجت یا مواردی نظیر این باشد.

با انجام تکنیک ارتعاش پاک برای طلاق این موانع رفع می شوند و فرد به راحتی می تواند به لطف خداوند مساله اش را حل کند و جدایی صورت می گیرد.


در بسیاری از مواقع با انجام ارتعاش پاک راه حل های جالبی پیش روی فرد قرار می گیرد، که نظر دو طرف را در مورد طلاق و ادامه زندگی به سمت خیر و خوشی و نشاط تغییر می دهد.

در میان کاربرانی که از دوره های تکنیک کوانتومی استفاده می کنند، افراد زیادی مشاهده شده اند که توانسته اند بر موانع چیره شوند، یا زندگی شان را از نو بنا کنند یا این که با غم و غصه بعد از طلاق کنار بیایند.

شیوه ارتباط با شادزیستی؟

تماس با من با آی دی تلگرام: کلیک کن

تماس با من به صورت ایمیل ( سریع تر جواب میدم ) : shadzisti@gmail.com

پشتیبانی واتس اپ: 09333663560

عضویت در کانال شادزیستی اینجا را کلیک کنید : https://t.me/shadzistichannel

آیا سوالی داری؟ حتما از من بپرس

ممکن است به این مطالب علاقه داشته باشید
پاسخ دهید

Your email address will not be published.